A je to tady!!!

Ahoj rockeři! Podařilo se nám dát dohromady kompletní program HW 2024. Můžete kupovat lupeny v předprodeji třeba jako vánoční dárek . Předprodej od úterý 7. 12. 2023 na IC Velká Bystřice a IC Olomouc za 350Kč nebo on-line 
Můžete se těšit na skupiny Laura a její Tygři, Bijouterrier, Vítkovo Kvarteto, Futurum, Death on Arrival, Kohout Plaší smrt, Dobr_Man, Pumpa.

Pink Floydi opět v Bystřici!

V pátek 16. září 2022 se můžete těšit na koncert revivalové skupiny PINK FLOYD Tribute band.
Předprodej probíhá v KIC Velká Bystřice, na zahrádce minipivovaru Tvarg ve Velké Bystřici a v IC Olomouc v podloubí radnice.

„Punk’s not sweet“ již 27. května

Visací zámek (familiérně Visáči) přijedou do Bystřice, u toho nemůžete chybět!!!

Punková skupina, působící na české hudební scéně již od roku 1982. Kapela hraje stále v původní sestavě. Zejména v počátcích svojí tvorby silně ovlivnila zvuk celé jedné generace kapel a názory celé jedné generace posluchačů. Hity jako Uniformy nebo Dopravní značky položily ideový základ moderního českého anarchopacifismu, ostatní raná díla skupiny Visací Zámek jsou zase pevně rozkročena mezi vypjatým nihilismem a raným postmodernismem. Během 90. let se kapela ideově vzdálila původním anarchistickým ideálům a punkovému zvuku a myšlenkově se přiblížila spíše nihilismu a hudebně pak možná dřevnímu heavy-metalu. V současné době se kapela vrací k punkovým kořenům a snaží se získat přízeň další generace fanoušků a fanynek například hitem a videoklipem Známka punku. Při koncertech kapely bývají provolávána hesla „Punk’s not dead, vy volové či úprava hesla „Punk’s not dead“ na „Punk’s not sweet“, která se stala pro kapelu tradičními. (zdroj: wikipedia) 

Hanácké Woodstock letos 7. srpna; Pink Floyd – Distant Bells 17. září

Lupeny budou k dispozici od 7. července na Hanácké Woodstock. Těšit se můžete na Visací zámek, Plexis, Krausberry, Vítkovo kvarteto a Janis Joplin revival. Cena v předprodeji do 31. 7. je 350 Kč, od 1. – 7. 8. a na místě 500 Kč. Akce 7+1 zdarma.
Již dnes si můžete přijít pro vstupenky do Kulturního a informačního centra Velká Bystřice na Pink Floydy. Cena v předprodeji 150 Kč, na místě 300 Kč.

Pink Floyd BUDE!

změna kapely na Distant Bells Brno

Z důvodu, že Slovensko zařadilo na COVID semaforu ČR do červené zóny a musela by původně domluvená kapela Pink Floyd Slovak Tribute Band po odehrání koncertu do karantény, pořadatelé zajistili osvědčenou kapelu Distant Bells, která vystupovala na Hanáckym Woodstocku v r. 2018 a ve Velké Bystřici v amfiteátru v r. 2019 také odehráli samostatný úspěšný koncert. Máte se na co těšit, bude to pekelný nářez!

Upozorňujeme fanoušky, že předprodej za 150 Kč končí zítra 16. 9.  v 18 hod., následně budou vstupenky za 300 Kč.

PINK FLOYD ve Velké Bystřici

V sobotu 19. září 2020 se můžete těšit na koncert
Pigs on the wing revivalové skupiny PINK FLOYD Slovak Tribute band.
Informujeme majitele vstupenek, že vstupenky s datem 23. 5. zůstávají v platnosti. Předprodej nadále probíhá v KIC Velká Bystřice a v IC Olomouc v podloubí radnice.

Koncert Pink Floyd se odkládá na 19. září 2020

Dovolujeme si vás informovat, že koncert
Pigs on the wing revivalové skupiny PINK FLOYD Slovak Tribute band plánovaný na 23. května je z důvodu epidemiologické situace
ODLOŽEN na 19. září 2020.
Informujeme majitele vstupenek, že prodané vstupenky
ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI
pro tentýž koncert v tomto náhradním termínu.
Předprodej nadále probíhá.

PINK FLOYD Slovak Tribute band – Pigs on the wing

Předprodej vstupenek zahájen!
PINK FLOYD Slovak Tribute band – Pigs on the wing

Wish you were tour
sobota 23. 5. 2020 od 20 hod. amfiteátr, Velká Bystřice, už se těšíte? Cena vstupenky v předprodeji 150 Kč, v den akce 300 Kč.

V Kulturním a informačním centru nyní máme otevřeno Po-Pá 8:30 – 17 hod. (do 30. 4. 2020).
Předprodej vstupenek v IC Olomouc od 10. února 2020.